Antalya Saç Ekimi

Antalya Saç Ekim Merkezi web sitesine hoş geldiniz. Burada olmanız saçlarınızla ilgili sorunlarınız olduğunu gösteriyor. İnanın saç sorunları olan tek kişi siz değilsiniz. Günümüzde dünya nüfusunun yarısından çoğu er yada geç farklı nedenlerden dolayı saç dökülmesi ile karşı karşıya kalıyor. Bu sorunu yaşayan insanlar çoğu zaman dış görünüşlerini kabullenmekte zorlanıyor ve içine kapanarak kısmen yada tamamen hayattan kopmuş bir yaşantı içine giriyor. Saç ekimi yaptırmak isteyen hastalarımıza alternatifli çözümler üretiyoruz.

Biliyoruz ki saç dökülmesi sadece insanların özgüvenini azaltmakla kalmıyor. Aynı zamanda iş hayatlarındaki performansları ve özel hayatlarını da etkileyerek kişinin yaşam kalitesini tamamen düşürüyor.

Antalya’da Saç Ekimi ile hem tatil hem tedavi

Antalya Saç Ekimi - Saç Ekim MerkeziSaçlar değişik nedenlerden dolayı dökülebiliyor. Bu sebepler kadınlarda ayrı erkeklerde ayrı olabiliyor. Kadınlardaki saç dökülmeleri daha çok hamilelik sırasında, doğumdan sonra ve çocuklarını emzirme aşamasında olup hormonel bozukluk yada stres yaşadıkları için meydana gelmekte. Bir hastalık sonrası size uygulanmış olan bir kemoterapi yada menopoz sırasında da saç dökülmeleri meydana geliyor. Bununla beraber demir eksikliğine sebep olacak derecede yanlış beslenmede saç dökülmesine sebep olabilir.

Fakat artık her ne sebepten olursa olsun saç dökülmesi yüzünden hayattan kopma, üzüntüyle yaşama devri geride kaldı. Lütfen artık rahatlayın ve eğer saç dökülmesinden dolayı sizde hayattan kısmende olsa kopuk yaşıyorsanız yeniden hayata sımsıkı sarılın. Çünkü web sitemiz vasıtasıyla bizden haberdar olmanız Antalya Saç Ekim Merkezi ile çözüme yakın olduğunuz anlamına geliyor.

Antalya Saç Ekim Merkezi ile çözümün tam içindesiniz!

İstanbul, Ankara ya da İzmir gibi kalabalık ve büyük şehirlere gidip uçuk fiyatlarda saç ekimi yaptırmanıza gerek kalmıyor. Çünkü hizmete sınır tanımayan Antalya Saç Ekimi Merkezi diğer Akdeniz illeri için de hizmette.

Antalya Saç Ekimi Merkezi olarak son teknoloji ve profesyonel derecedeki uzman doktorlarımız ve sağlık personelimizle sizlere saç nakli ve saç ekimi konusunda yüzünüzü güldürecek konforda bir hizmet veriyoruz. Artık hap şeklindeki ilaçlar yada peruk saç parçaları gibi metodlarla saç dökülmesine çözüm bulma devri son buldu. Sağlıklı ve doğal saçlara tekrardan kavuşmak için en olumlu sonuç veren metod saç naklidir. Bunun yanı sıra saç naklinin yan etkiside yok. Saç ekimi en yeni mikrocerrahi teknolojisinin yardımı ile gerçekleştiriliyor. Günümüzde saç nakli FUE ve FUT yöntemleri adı verilen iki farklı teknoloji ile yapılıyor. Bu teknolojik hizmet Antalya Saç Ekimi Merkezinde evinizin konforunda size sunuluyor.

FUE ve FUT Teknolojileri arasındaki fark

Modern saç nakli şekilerinin iki farkı prosedürü vardır. Birisi FUE Tekniği (Follikel Unit Extraktion) diğeri ise FUT Tekniği‘dir (Follikel Unit Transplantation). Burada söz konusu olan sey saç kökünün alınış şeklidir. Bu iki farklı yöntem arasından FUE-Teknolojisi hastalarımızda uygulanacak olan yöntemdir. Antalya Saç Ekim Merkezi daha ideal ve rahat olan bu metodu uyguluyoruz.

Gerek telefonlarımızdan gerek web sitemizdeki iletişim yollarından bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınız en detaylı şekilde cevaplanacak aklınızda soru işareti kalmayacaktır. Ödeme Hastanemizde ve işlemler öncesinde yapılmaktadır. Sonrasında kendinizi güvenle Antalya Saç Ekim Merkezinin uzman kadrosuna bırakabilirsiniz. Sizinde yüzünüzde memnuniyet gülümsemesi ile ayrılacağınızdan eminiz. Sizleri konfora ve net sonuçlu teknolojik tedaviye Antalya Saç Ekim Merkezine davet ediyoruz.

Sizlerin memnuniyetini ön planda tutan konforlu hizmetimizle, alanında profesyonel uzman doktorlarımız ve ekibimizle Antalya Saç Ekim Merkezine sizleri bekliyoruz. Sizlere tüm hizmetler içinde harika bir hizmet paketi sunuyoruz.

Saç ekim fiyatına dahil olan hizmetler;

  • Muayene ve saç ekim planlaması
  • Havaalanı ve otogar transferleri
  • Son ekipman ve teknikleri (FUE – FUT) ile saç ekimi
  • Kan alım ve laboratuvar maliyetleri
  • Tüm konaklama masrafları klinik (Tam pansiyon)
  • Bakım şampuanı
  • Türkçe- Ingilizce ve Almanca destek
  • Operasiyon sonrası ek bilgi için 24 saat hizmetinizdeyiz

Bir paket halinde sunduğumuz bu hizmetler sizinle görüşüldükden sonra verilecek olan fiyata dahildir. Bununla beraber bilmenizi isteriz ki saç ekimi tedavisinden sonra hizmetimiz bitmemiş olup, her zaman yaşadığınız ülke veya şehirden Saç Ekimi Antalya Merkezine e-posta veya telefon yoluyla ulaşıp soru ve görüşlerinizi bildirerek detaylı olarak cevap alabilirsiniz.